Od czwartku, 28 maja do piątku, 5 czerwca w Łodzi potrwa I Fashion Week Poland, w ramach którego, poza pokazem kolekcji Agathy Ruiz de la Prady i Gasprada Yurkievicha, i konkursem Złota Nitka 2009, można będzie obejrzeć pokaz mody ekologicznej RE-ACT Fashion Show. Pokaz RE-ACT odbędzie się 5 czerwca w sali balowej Hotelu Andel’s w Łodzi.

Twarzą cyklu jest aktorka Iza Miko. RE-ACT to nie tylko ubrania, ale również meble i sztuka recyclingowa.

Fashion Weeks to coroczne imprezy odbywające się w wielu krajach całego świata – po raz pierwszy do tej elitarnej imprezy dołączyła Polska. Podczas imprezy zostaną zaprezentowane prace ponad 100 projektantów. Odbędą się nie tylko pokazy znanych twórców, ale również konkursy, w ramach których wypromować będą się mogli młodzi kreatorzy. W ramach jednego z takich konkursów 5 czerwca w sali balowej Hotelu Andel`s odbędzie się RE-ACT Fashion Show.

RE-ACT Fashion Show to unikalne wydarzenie w świecie mody, którego ideą jest propagowanie wartości ekologicznych i odpowiedzialności społecznej poprzez najświeższe trendy w modzie i wzornictwie. Młodzi projektanci z Polski i zagranicy wezmą udział w konkursie na najlepszą kreację recyklingową. Wydarzenie uświetni pokaz znanego projektanta, tworzącego swoje kolekcje z dbałością o środowisko.

RE-ACT Fashion Show jest kierowany do osób otwartych na niestandardowe rozwiązania w dziedzinie projektowania, świadomych ekologicznie i odpowiedzialnych społecznie. Na wystrój sali, w której odbędzie się pokaz, złożą się przedmioty codziennego użytku stworzone z surowców wtórnych, a podczas imprezy serwowane będą potrawy kuchni wegetariańskiej.

Źródło: www.fashionweek.pl

RE-ACT Fashion Show propaguje wartości ekologiczne przez najświeższe trendy w modzie. / Fot. FashionPhilosophy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię