Świadoma Energia to kampania społeczna firmy RWE Stoen, która ma wypromować ideę racjonalnego korzystania z energii elektrycznej.

Oszczędność energii można osiągnąć poprzez kontrolę codziennych zachowań i zwracanie uwagi na energooszczędne właściwości sprzętów AGD. Poprzez realizację programu, RWE Stoen chce unaocznić zalety świadomego użytkowania energii.

Ważnym powodem rozpoczęcia kampanii był m.in. niski poziom wiedzy Polaków na temat możliwości bardziej racjonalnego korzystania z energii elektrycznej i gotowość do edukacji w tym zakresie oraz działania Grupy RWE wspierające  europejską politykę poszanowania energii. Idea programu jest wdrażana również wewnątrz firmy, poprzez  edukację postaw pracowników oraz niskonakładowe inwestycje.

Na stronie kampanii: www.swiadomaenergia.pl dostępny jest „Przewodnik domowy RWE Stoen”, w którym znajdują się  obszerne informacje na temat zużycia energii przez poszczególne urządzenia oraz praktyczne porady, jak zmniejszyć zużycie energii w gospodarstwie domowym.

Źródło: www.rwestoen.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię