W imieniu Miasta Świdnica serdecznie zapraszamy do udziału w grze miejskiej pn. „W stronę ciepła”, która odbędzie się już 23 września. 

Celem gry będzie rozwiązanie zlokalizowanych na terenie Świdnicy zadań, dotyczących ochrony powietrza, niskiej emisji oraz proekologicznych źródeł ciepła. Uczestnikiem Gry mogą być osoby fizyczne, zarówno pełnoletnie, jak i niepełnoletnie, ale które ukończyły lat 12 oraz osoby prawne firmy, instytucje itp.

Głównym zadaniem drużyn będzie uzupełnienie brakujących elementów specjalnego hasła, poprzez odnajdywanie kolejnych stanowisk gry oraz wykonywanie poleceń asystentów. Każda Drużyna otrzyma zestaw materiałów i wskazówek. Zadania będą dostępne na stanowiskach Gry na obszarze miasta Świdnica. Start Gry nastąpi na świdnickim rynku (główne wejście do Teatru) 23 września o godz. 10.00. Informacje z dojściem do pierwszego punktu z zadaniem drużyny otrzymają wraz z pakietem startowym.

Warto wziąć udział w rozgrywkach, bowiem na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci plecaków turystycznych, a dodatkowo jeden uczestnik gry będzie miał szansę na zdobycie roweru!

Do udziału można zgłaszać drużyny pięcioosobowe (z pełnoletnim kapitanem drużyny) na adres: [email protected] do 19 września. Czasu jest niewiele, a ilość uczestników ograniczona.

Wydarzenie jest elementem kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. „Mądrze ogrzewaMY w Świdnicy”, realizowanej przez Miasto Świdnica ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię